• KALKULATOR RYCZAŁTU REDi TAX - OKŁADKA

  Rozliczanie ryczałtu od najmu jeszcze nigdy nie było tak proste! Sprawdź nasz kalkulator i ułatw sobie rozliczenia podatkowe.

  35.00
 • konsultacja podatkowa Renata Dobrowolska

  Zapraszam Cię na godzinną konsultację, podczas której omówimy najważniejsze sprawy podatkowe związane z Twoim wynajmem. Skorzystaj z mojej wiedzy i doświadczenia podczas indywidualnej rozmowy online.

  399.00
 • faktura za wynajem mieszkania kurs

  Jeśli wynajmujesz nieruchomości, to kwestią czasu jest to, kiedy Twój najemca zgłosi się do Ciebie z prośbą o fakturę z tytułu wynajmu. Wystawianie faktur jest dla Ciebie kłopotliwe? Nie wiesz, jak się za to zabrać i skąd wziąć szablon faktury? Dołącz do kursu i dowiedz się, jak wystawić fakturę za wynajem mieszkania.

  49.00
 • ryczałt od wynajmu okładka kursu obliczanie ryczałtu

  Zdecydowałeś się na opodatkowanie najmu ryczałtem? Dowiedz się, jak obliczać ryczałt za wynajem nieruchomości bez pomocy biura rachunkowego!

  189.00
 • Poznaj podstawy wynajmu 2021 - okładka

  Czy chcesz dowiedzieć się, jakie są formy rozliczania najmu? Jakie masz obowiązki wobec urzędu? Kurs online „Poznaj podstawy wynajmu” to absolutne minimum, które musisz znać, jeśli planujesz świadczyć usługi wynajmu nieruchomości.

  199.00