• faktura za wynajem mieszkania kurs

  Jeśli wynajmujesz nieruchomości, to kwestią czasu jest to, kiedy Twój najemca zgłosi się do Ciebie z prośbą o fakturę z tytułu wynajmu. Wystawianie faktur jest dla Ciebie kłopotliwe? Nie wiesz, jak się za to zabrać i skąd wziąć szablon faktury? Dołącz do kursu i dowiedz się, jak wystawić fakturę za wynajem mieszkania.

  49.00
 • ryczałt od wynajmu okładka kursu obliczanie ryczałtu

  Zdecydowałeś się na opodatkowanie najmu ryczałtem? Dowiedz się, jak obliczać ryczałt za wynajem nieruchomości bez pomocy biura rachunkowego!

  129.00
 • podatek od wynajmu mieszkania - okładka kursu POZNAJ PODSTAWY WYNAJMU EDYCJA 2021 OKŁADKA

  Czy chcesz dowiedzieć się, jakie są formy rozliczania najmu? Jakie masz obowiązki wobec urzędu? Kurs online „Poznaj podstawy wynajmu” to absolutne minimum, które musisz znać, jeśli planujesz świadczyć usługi wynajmu nieruchomości.

  199.00
 • okładka amortyzacja mieszkania na wynajem kurs

  Chcesz dowiedzieć się, jak rozliczyć amortyzację nieruchomości w kosztach? W jaki sposób ustalić wartość początkową i jaką metodę amortyzacji wybrać? Poznaj szczegóły kursu „Podstawy amortyzacji”.

  299.00 249.00
 • podatek ryczałtowy od najmu - okładka kursu wszystko o ryczałcie

  Czy chcesz poznać szczegóły dotyczące rozliczania najmu za pomocą ryczałtu? Kurs online „Wszystko o ryczałcie” to baza wiedzy dla osób, które rozważają wybór ryczałtu jako formy opodatkowania przychodów z najmu.

  299.00