Witam Cię bardzo serdecznie na platformie REDi TAX! Jeśli wynajmujesz nieruchomości lub dopiero planujesz wynajem, to miejsce jest właśnie dla Ciebie!

Znajdziesz tu bazę wiedzy niezbędną to prawidłowego rozliczania wynajmu, m.in. poradniki, szablony dokumentów i informacje o najważniejszych terminach podatkowych. Wszystko przedstawione w przejrzysty i zrozumiały sposób. Poprzez zamieszczone materiały, chciałabym przekonać Cię, jak ważne dla Ciebie i Twojego biznesu są kwestie związane z podatkami. Ich znajomość pomoże Ci świadomie podejmować określone decyzje biznesowe.

Od ponad 7 lat prowadzę biuro rachunkowe specjalizujące się w obsłudze najmu nieruchomości. Właściciele/zarządcy nieruchomości, których obsługuję, to osoby fizyczne świadczące, tzw. najem prywatny, osoby prowadzące działalność gospodarczą oraz spółki. Są to inwestorzy polscy oraz zagraniczni wynajmujący nieruchomości komercyjne, mieszkalne – na długi i na krótki termin.

Sama również świadczę usługi wynajmu. Bazując na doświadczeniu własnym oraz na doświadczeniach moich klientów, chciałabym podzielić się z Tobą wiedzą, którą zdobyłam.

Zapraszam do czytania i oglądania materiałów pojawiających się na platformie REDi TAX oraz do dzielenia się swoimi spostrzeżeniami!

Renata Dobrowolska